موسسه ماه مهر

۲۴ آذر ۱۳۹۷

آثار اکسپو ۹۱ بیمه می‌شوند

files_magazinContents_8924396[328187c87c893f3486b07854ba6dd128].jpg

«حسین سیفی» معاون اجرایی بنیاد فرهنگی هنری رودکی که مدیریت پشتیبانی و بازاریابی این دوره از اکسپو را نیز برعهده دارد، با اعلام این خبرافزود: کلیه آثاری که به اکسپو ۹۱ راه یافته‌اند براساس قیمت‌گذاری کارشناسانه‌ای که توسط مدیر نگارخانه‌، هنرمند و هیئت انتخاب انجام شده‌است، تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

 

 

به گزارش  ماه مهربه نقل از روابط عمومی اکسپو ۹۱، وی همچنین به رایزنی با دستگاه‌های دولتی برای خرید از این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: از هفته گذشته گروهی از کار‌شناسان مالی و هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی ارتباط با وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌های دولتی را آغاز کرده‌اند. این گروه با حضور در این سازمان‌ها طی جلساتی با مدیران و مسئولان مربوطه، مشاوره‌ها و توجیهات کار‌شناسی و هنری خود را ارائه داده‌اند که تاکنون نتایج، خوب و امیداوارکننده بوده‌است.

 

سیفی ادامه داد: این گروه علاوه بر ارتباط با دستگاه‌های دولتی، رایزنی‌هایی با بخش‌های خصوصی داشتند که در این زمینه نیز با استقبال خوبی مواجه شدیم.

 

وی از انتشار کاتالوگ‌های مربوط به اکسپو ۹۱ خبر داد و گفت: کاتالوگ‌هایی در گونه‌های مختلف طراحی شده که با توجه به نیاز سازمان‌ها در جلسات توجیهی ارائه می‌شود تا مدیران با توجه به شرایط سازمان خود، تصمیم‌گیری و اقدام به خرید کنند. در این کاتالوگ‌ها تصاویر، قیمت و اطلاعات مربوط به اثر و هنرمند آورده شده است.

 

معاون اجرایی بنیاد فرهنگی هنری رودکی درباره خرید از اکسپو ۹۱ توسط مسئولان دیگر استان‌های کشور توضیح داد: رایزنی با استانداران استان‌های شرکت کننده در این نمایشگاه نیز انجام و از آنان دعوت شده تا با حضور در این اکسپو ضمن حمایت از هنرمندان استان خود، اقدام به خرید آثار آنان کنند که در این رابطه نتایج خوبی حاصل شده‌است و مسئولان قول‌های مساعدت و همکاری دادند.

 

مدیریت پشتیبانی و بازاریابی اکسپو ۹۱ پیش بینی کرد با توجه به تنوع آثار راه یافته به نمایشگاه، خرید خوبی هم از سوی بخش خصوصی و هم دولتی صورت گیرد.

 

اکسپو ۹۱ از سوی بنیاد فرهنگی، هنری رودکی ۲۸ خرداد تا ۱۲ تیرماه در تالار وحدت برگزار می‌شود.