موسسه ماه مهر

۲۶ دى ۱۳۹۷

خانه هنر ، اکسپو برپا می کند

files_magazinContents_96668Feather_painting[328187c87c893f3486b07854ba6dd128].jpg
خانه هنر در روزهای پایانی سال نمایشگاه فروش آثار هنری برگزار می‌کند که در این نمایشگاه آثار هنرمندان هنرهای تجسمی را در دو گالری ملک و الهیه خود در معرض نمایش و فروش می گذارد.

به گزارش موسسه ماه مهر به نقل از خبرگزاری ایلنا، خانه هنر یا‌‌ همان آرت سن‌تر در حال حاضر نمایشگاه ۳۰ اثر از الله‌های محمد احصایی را به نمایش گذاشته است، قصد دارد که در دو نگارخانه خود اکسپوی هنری برگزار کند. 

در این اکسپو قرار است آثاری در عرصه‌های نقاشی، طراحی، مجسمه، عکاسی و نقاشی خط را که آثار برگزیده‌های جشنواره‌هاست، طی ۱۰ روز به فروش برسانند. 

در این نمایشگاه فروش آثار هنری که در دو گالری ملک و الهیه برگزار خواهد کرد، تا ۲۲ اسفندماه و آثار از سوی ارگان‌های دولتی و یا مجموعه داران خصوصی خریداری خواهد شد. 

خانه هنر با ایجاد سه گالری ملک، پاسارگاد و الهیه در مهرماه ۸۸ با نمایشگاهی به نفع برنامه جهانی غذا (WFP) آغاز به کار کرد که در سال ۸۹ از سوی شهرداری تهران به عنوان مجموعه فرهنگی هنری بر‌تر شناخته شد، با مدیریت وحید ملک اداره می‌شود. در این مجموعه هنری تا کنون نمایشگاه‌های متنوعی از هنرمندان شاخص ایران در زمینه نقاشی، مجسمه‌سازی، خوشنویسی، عکاسی و طراحی برپا شده است.