موسسه ماه مهر

۲۷ دى ۱۳۹۷

نگارخانه بوم میزبان آثار نصرت الله مسلمیان

files_magazinContents_174252images[328187c87c893f3486b07854ba6dd128].jpg

 نصرت الله مسلمیان پس از 4 سال، بار دیگر آثارش را در یک نمایشگاه انفرادی به تماشا می‌گذارد.

او که آثارش در این سال‌ها در نمایشگاههای بزرگ گروهی به نمایش در آمده آخرین بار در سال 1387 کارهایش را در نمایشگاهی انفرادی در نگارخانه ماه مهر ارایه کرده بود.

اکنون پس از 4 سال نگارخانه بوم میزبان آثار این هنرمند مطرح و پیشرو است. در این نمایشگاه که در روز 6 اردیبهشت 1392 افتتاح می‌شود تعداد 22 اثر که طی سال‌های اخیر خلق شده به معرض دید گذاشته می‌شود.

نقاشی‌های او از مهم‌ترین آثار هنر معاصر ایران به حساب آمده و او همواره در دوره های کاری خویش به دغدغه های اجتماعی و تجربه زیسته اهمیت داده است؛ از این رو نقاشی‌هایش بازتاب روحیه اجتماعی هنرمند و نمایی از زیست دوره های تاریخی کشور ایران است.

مسلمیان در زمینه هنر معاصر و نیز معرفی آن، در سال‌های فعالیتش تلاش بسیاری داشته و علاوه بر توجه به مفاهیم هنر معاصر در آثارش، در زمینه آموزش هنر نقاشی از مهم‌ترین مدرسان پس از انقلاب به شمار می‌رود.

نمایشگاه نصرت الله مسلمیان تا پایان خرداد ماه در نگارخانه بوم برپاست و علاقمندان برای بازدید از آثار این هنرمند می‌توانند به نشانی خیابان ولیعصر، بالاتر از نیایش، ارمغان غربی، پلاک 11 مراجعه و همه روزه به غیر از شنبه‌ها از ساعت 16تا 20 از این نمایشگاه دیدن کنند.