موسسه ماه مهر

۲۹ بهمن ۱۳۹۷

حراج و نمایشگاه «تابلوهای کوچک» تمدید شد

files_magazinContents_36785678[328187c87c893f3486b07854ba6dd128].jpg

دومین نمایشگاه و حراج «تابلوهای کوچک» نگارخانه آریا که میزبان آثاری از پیشکسوتان، هنرمندان باسابقه و جوان است، با فروش 300 اثر از سه نسل هنرمندان کشور به درخواست هنردوستان تا 22 اسفندماه تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی نگارخانه آریا، دومین نمایشگاه «تابلوهای کوچک» که این روزها با استقبال بی‌سابقه هنر دوستان روبرو شده و تاکنون 300 اثر این نمایشگاه به فروش رسیده است، به درخواست علاقمندان تا روز سه‌شنبه 22 اسفندماه تمدید شد.
دومین نمایشگاه «تابلوهای کوچک» که با هدف جمع‌آوری مجموعه آثاری که ارزش هنری آن‌ها را اندازه اثر تعیین نمی‌کند، در قالب نمایش آثار نقاشی، طراحی، چاپ دستی و تصویرسازی برپا شده است. تاکنون در این نمایشگاه 300 اثر به فروش رسیده است که علیرضا سعادتمند با 36 اثر، کامبیز درم‌بخش با 18 اثر و رضا هدایت با 15 اثر در صدر رکوردداران فروش این نمایشگاه قرار دارند.
همچنین در بخش حراج این نمایشگاه که در روز 22 اسفندماه برپا خواهد شد، آثار محمد ابراهیم جعفری، حسینعلی ذابحی و علیرضا سعادتمند، بیشترین درخواست خرید را دارند.
دومین نمایشگاه «تابلوهای کوچک» با استقبال هنرمندان حوزه تجسمی روبرو شده و 2500 اثر از 1500 هنرمند، آثار خود را به این نمایشگاه ارائه دادند. در این نمایشگاه آثار 325 هنرمند به نمایش در آمد که از آثار هنرمندانی پیشکسوت و باسابقه‌ای چون کامبیز درم‌بخش، محمد ابراهیم جعفری، پریوش گنجی، گیزلا وارگاسینایی، سیروس آقاخانی، هوشنگ هاتفی، شاهو بابایی، علیرضا سعاتمند و... تا هنرمندان جوانی که تاکنون نمایشگاهی نداشته‌اند، آثارشان در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.
آثار دومین نمایشگاه و حراج «تابلوهای کوچک» بین 100 تا 250 هزار تومان قیمت ثابت دارند و هر اثری که به فروش می‌رسد، اثری دیگری جایگزین آن می‌شود.
اما در بخش حراج نیز که یک دیوار نگارخانه به آثار این بخش اختصاص یافته، شیوه حراج بدین صورت است که بر اساس قیمت پایه 200 هزار تومان، هر لیبلی که بر روی اثر بخورد به معنای این است که 50 هزار تومان به قیمت کار افزوده خواهد شد. به این صورت قیمت نهایی و خریدار نهایی نیز در پایان نمایشگاه در روز 22 اسفندماه که روز پایانی نمایشگاه است مشخص می‌شود.
نمایشگاه «تابلوهای کوچک» تا 22 اسفندماه در نگارخانه آریا میزبان علاقمندان به هنر است.