موسسه ماه مهر

۲۷ دى ۱۳۹۷

آرت اکسپو تهران دومین دوره از مسابقات آنلاین تجسمی را برگزار می‌کند

files_magazinContents_6810283[328187c87c893f3486b07854ba6dd128].jpg

سایت آرت اکسپو تهران با همکاری  نگارخانه های تهران «آرت پی پل» و «ابرا» و با هدف معرفی هنرمندان ایرانی در سطح جهان، دومین مسابقات آنلاین تجسمی را برگزار می‌کند.

به گزارش ماه مهر ، سایت آرت اکسپوتهران بعد از برگزاری نخستین دوره از این رویداد تجسمی در چهار گالری ایران و جهان، فراخوان دومین دوره آن را در رشته‌های نقاشی ( رنگ و روغن ، مداد رنگی، اکرلیک ، آبرنگ ، ترکیب مواد ، کولاژ )،طراحی و تصویرگری منتشر کرده است.
 موضوع دومین دوره از این مسابقه آزاد است و برگزیدگان آن امکان نمایش به مدت دو هفته در نگارخانه ابرا در لس آنجلس،نمایش به مدت دو هفته در نگارخانه آرت پی پل سانفرانسیسکو را پیدا می‌کنند.
 اهدای گواهی شرکت در مسابقه به منتخبین هر دو نگارخانه توسط نگارخانه آرت پی پل، چاپ آثار منتخبان هر دو نگارخانه در کتاب «اسنک ۲۰۱۲» توسط نگارخانه آرت پی پل ، فراهم کردن شرایط بهینه جهت فروش آثار از جمله معرفی آثار به مجموعه داران و هنردوستان در سطح جهانی از جمله جوایز برگزیدگان این رویداد است.
همچنین هر هنرمند می‌تواند با تکمیل فرم شرکت در مسابقه و با ارسال سه تصویر از آثارش به آدرس info@artexpotehran.com در مسابقه شرکت کند.
 در مرحله اول کلیه آثاری که حائز شرایط مورد درخواست باشند بر روی صفحه اینترنت (فراخوان) قرار خواهند گرفت و در مرحله دوم، داوران هر نگارخانه 30 اثر را انتخاب خواهند کرد که در نتیجه 60 اثر اعلام خواهد شد.
همچنین علاوه بر 60 اثر منتخب، تعداد 10 اثر نیز به عنوان ذخیره در نظر گرفته خواهد شد تا در صورت امکان از این آثار نیز استفاده شود. البته امکان دارد یک هنرمند در هر دو نگارخانه منتخب اعلام شود و لازم است هر سه اثر موجود باشد.
 قیمت گذاری آثار توافقی است و از قیمت فروش اثر 50 درصد به نگارخانه ، 40 درصد به هنرمند و 10 درصد به آرت اکسپوتهران تعلق می‌گیرد.
 مهلت ارسال آثار از 10مهر تا 20 آبان ماه جاری است و اسامی برگزیدگان نگارخانه ‌ها در تاریخ 30 آبان اعلام می‌شود.
 آثار نگارخانه آرت پی پل توسط هیاتی متشکل از علی معمار ، پاسکال تی سایر ، کای کلمن کوهن و نگارخانه ابرا توسط حسام ابریشمی ، مسعود پورحبیی داوری می‌شود.